Nadčasové materiály

Dům v elegantním provedení. Každé jednotlivé části domu a každému detailu jsme věnovali maximální pozornost a to jak při návrhu, tak při současné realizaci. Preferujeme a provádíme netradiční stavby. Zájemci splníme a dokážeme na míru vytvořit cokoliv si bude na nemovitosti a v rámci nového domova přát.

Použité technologie a materiály

Vytápění – Jako zdroj tepla je navržen elektro kotel RAY o výkonu 10 kW umístěný v technické místnosti, na který bude napojen zásobník TUV o objemu 160l. Vytápění obytných místností je řešeno podlahovým topením, v garáži pak desková otopná tělesa. V obývacím pokoji je možnost realizace krbových kamen.

Základy – Objekt bude založen na betonových obvodových pasech šíře 600, 500mm, výšky pak 500mm pro nepodsklepenou část a 1050 pro podsklepenou, kde budou pásy vybetonovány společně se základovou deskou. Na pasy bude provedena celoplošná základová deska tl.150 mm pro nepodsklepenou část domu a 200mm pro podsklepenou část domu.

Obvodové, nosné konstrukce – Zděná konstrukce obvodových stěn HELUZ, tl. 38 cm. Cihelné tvárnice zdiva nad terénem 1.NP a garáže budou lepeny na systémovou tenkovrstvou maltu. Tvárnice budou z interiérové strany omítnuty vápenocementovou omítkou. Na omítku bude natažena omítka štuková. Z exteriéru bude proveden kontaktní zateplovací systém tl.150mm s fasádní strukturovanou silikonovou omítkou.

Příčky – Zděná konstrukce Heluz ­různých tloušťěk 100-240mm jako nosné zdivo Tvárnice budou lepeny na systémovou tenkovrstvou maltu. Příčku budou vzájemně provazovány. Tvárnice budou omítnuty vápenno-cementovou omítkou. Na omítku bude natažena omítka štuková.

Stropy – Veškeré stropní konstrukce stavby RD mezi suterénem domu a 1.NP budou zhotoveny jako prefabrikáty – betonové dutinové předepjaté panely SPIROLL v tl. 250mm.

Střecha a střešní konstrukce – Střecha je navržena jako sklonitá, sedlová se sklonem 38° a betonovou krytinou. Konstrukce krovu RD je tvořena typickým vaznicovým krovem.

Klempířské prvky – Oplechování parapetů a střešních atik bude provedeno z ocelového lakovaného plechu Lindab, barva tmavě šedá.

Fasáda – Pro fasádu RD je navržena strukturovaná silikonová omítka ve světlé šedo-okrové barvě. Objekt garáže je navržena stejná barva v tmavším odstínu.

Okna a dveře – Okna a dveře na fasádě budou plastová z izolačním trojsklem. Barva tmavě šedá.

Vnitřní dveře – dýhované do obložkových zárubní. Barvu a míru zasklení je možné řešit osobním jednáním s investorem.

Dodávku dveří pro celý dům zajišťujeme ve spolupráci se studiem APOKORK – www.apokork.cz

Vnitřní povrchy – štuková omítka. Na omítky bude natřena barva dle přání investora či budoucího kupujícího.

Podlahy –

 • Předsíň, chodba: dlažba
 • Obývací pokoj: vinyl
 • Kuchyně: vinyl
 • Jídelna: vinyl
 • Tech.místnost: dlažba
 • Sklad: dlažba
 • Koupelna: dlažba
 • Dětské pok., ložnice, pracovna: vinyl
 • Chodba+šatna v patře: vinyl
 • Koupelna v patře: dlažba

V rámci klientských změn nabízíme možnost realizace dřevěných podlah na vyžádání. Dodávku podlah zajišťujeme ve spolupráci s výrobcem vysoce kvalitních vinylových, dřevěných a laminátových podlah QUICK-STEP – www.quick-step.cz

Koupelna – Standardní provedení koupelen nabízíme ve spolupráci se studiem SENESI s možností individuálních klientských změn – www.senesi.cz

Kuchyň – vzhledem k atypickému řešení ve vazbě na budoucí interiér není kuchyň součástí dodávky rodinného domu. Investor opět nabízí možnost individuálního řešení ve spolupráci se studiem SENESI.

Součástí dodávky v kuchyňském zázemí je:

 • odtah vzduchotechniky pro digestoř
 • vývod teplé a studené vody pro dřez, studené vody pro myčku
 • vývody kanalizace pro napojení odpadu dřezu a myčky
 • příprava elektroinstalace (světla, zásuvky, digestoř, spotřebiče)
 • příprava na instalaci vodních filtrů pro přípravu kvalitní pitné vody