BYDLENÍ UPROSTŘED PŘÍRODY

Jedinečné místo

Nemůžete se rozhodnout mezi životem v bytě nebo rodinném domě? Nyní už váhat nemusíte. Rádi vám představujeme další z řady výjimečných domů společnosti Green Hills Realty s realizací do posledního detailu.

Dům se bude nacházet v příjemné a rozvíjející se lokalitě obce Zahořany u Berouna, ulice Borová. Již příjezd k rodinnému domu pro vás bude velmi příjemný. Od hlavní cesty projíždíte klidnou zónou se zástavbou moderních rodinných domů. Po výjezdu z Prahy směrem na Beroun jste zde během několika málo minut.

Samotné místo má vlastní atmosféru, která je vytvořena přírodou v bezprostředním okolí rodinného domu a krásnými výhledy do ní.

Architektonický záměr

Naší představou bylo vytvořit opět něco nadčasového. Důležitým aspektem při návrhu bylo přirozené začlenění objektu do svažitého terénu, okolní zástavby a nenarušení bezprostředního okolí.

Komfortní, prostorný, nízkoenergetický rodinný dům je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti volné přírody. Příjemná lokalita navazující na novou zástavbu vytváří výjimečné prostředí skýtající benefity, jako je vzdálenost měst Králův Dvůr, Beroun, Praha či Plzeň a bohaté možnosti volnočasového vyžití v příjemné klidné atmosféře kolem lesní a volné přírody.

Vnitřní prostory domu

Dům s bílou fasádou, která bude obložena terrmo-dřevem ve světlé barvě se rozléhá na pozemku o celkové rozloze 744 m2 s jihozápadní orientací zahrady a přímým výhledem na Křivoklátský les.

Dispoziční řešení 5+kk nabízí | 3 ložnice | nadstandardní obývací pokoj s kuchyňským zázemím | 2 koupelny | 3 toalety | technickou místnost | dílnu | terasu | garáž pro 2 osobní automobily | s celkovou užitnou plochou 188,18 m2.

Kompletní provedení koupelen nabízíme ve spolupráci s koupelnovým a kuchyňským studiem SENESI či PTÁČEK. Dodávku podlah zajišťujeme ve spolupráci s výrobcem vysoce kvalitních vinylových, dřevěných a laminátových podlah QUICK-STEP. Dodávku dveří pro celý dům zajišťujeme ve spolupráci se studiem APOKORK.

Zahrada s vířivkou a bazénem

K domu náleží také zahrada, její část je tvořena zelení a přípravou pro soukromou vířivku a bazén. Investor nabízí 2 možné varianty provedení. V celkové ceně nemovitosti nabízí zajištění veškerých rozvodů spojených s přípravou pro vířivku či bazén. Druhou možností je individuální řešení a realizace přímo od investora. Ve spolupráci s českou společnosti IDOL SPAS vám v rámci klientských změn rádi vyprojektujeme, za dobrou cenu dodáme a v neposlední řadě zařídíme servis kvalitního bazénu a vířivky – www.idol.cz