Reference – GREEN HILLS REALTY

Dobrý den,
jsem velice spokojená s kvalitní realizací výstavby naší patrové vily. Měla jsem výborné vztahy se stavebnim týmem a co se týká termínů, tak ty byly dodrženy přesne podle domluvy.

Tuto firmu mohu s klidným svědomím doporučit i budoucím klientů, kteří se na mne mohou obrátit s případnými požadavky na reference.

Dekuji!

S pozdravem,
Jagurova

Dobrý den,
rádi bychom Vám a celému Vašemu stavebnímu týmu a všem, co se na stavbě našeho domova podíleli ještě jednou touto cestou moc poděkovali.

Vaše ochota splnit naše představy a trpělivost byla úžasná. S naším domem jsme nad míru spokojení a moc Vám přejeme spousty dalších nádherných a kvalitních domů, jako je právě ten náš a hlavně spousty spokojených klientů, což určitě nebude problém, protože Vaše práce je poctivá.

Ještě jednou díky za vše a hlavně za domov.

Kandlerovi

Dobrý den,
předně bych chtěl poděkovat skvělé paní Skalské za výbornou komunikaci, a poté jejímu týmu pracovníků, kteří svou práci prostě umí dělat.

Jsem velmi spokojený jak po komunikační stránce, tak po té výkonné, a tak jsem vděčný, že jste mi vycházeli vstříc vůči mým požadovaným změnám během výstavby.

S pozdravem,
Sergey Madzhuga